Vacature PREDIKANT M/V voor 0,7 fte

De Protestante Gemeenten van Creil-Espel en Nagele zoeken samen een predikant m/v voor 0,7 fte.

Pionieren zit in het DNA van onze poldergemeenten. We zoeken daarom iemand die houdt van uitdagingen. Creil-Espel (0,5) en Nagele (0,2) zoeken samen een predikant die in onze prachtige Noordoostpolder graag de handen uit de mouwen wil steken.

We zijn in de polder een beetje te nuchter om nu een hele waslijst te geven met eisen waaraan je moet voldoen. We hebben liever een schaap met vier in plaats van vijf poten. We vinden het wél belangrijk dat je kunt verbinden. Tussen jong en oud, kerk en dorp, traditioneel en modern. Je brengt een praktisch Evangelie, waarbij Jezus Christus als onze Verlosser centraal staat. Je kunt flexibel omgaan met je tijd en je bent makkelijk benaderbaar en zichtbaar in de dorpen. Tenslotte zoeken we iemand met genoeg enthousiasme om nuchtere polderbewoners zo nu en dan in vervoering te brengen.

Zin in de polder gekregen? Stuur voor 15 februari eens een mailtje naar:
bc.creil.espel.nagele@gmail.com

Voor meer informatie kun je bellen met:
Martin Wuestenenk
T. 06 20989647