Aankondiging activiteiten Amnesty International

Woensdag 10 december organiseert de werkgroep Noordoostpolder van Amnesty International twee activiteiten. Die dag, de Dag van de Rechten van de Mens, kun je:
tussen 11.00h en 18.30 u. in de bibliotheek in Emmeloord een brief schrijven aan een gewetensgevangene, twee gevangenen waarvan bekentenissen door marteling zijn verkregen en een petitie ondertekenen voor gerechtigheid voor slachtoffers van een industriële ramp (Bhopal, India)
’s avonds om 19.30 u. in het buurthuis Espelervaart aan de Atlantischestraat 18 in Emmeloord de film “Exit” zien. De film gaat over een waar gebeurd incident bij het uitzetten van een aantal asielzoekers uit Nederland.

Pak je kans en geef je steun. Voorbeeldbrieven zijn aanwezig. Toegang tot beide activiteiten is gratis.
Meer informatie op www.noordoostpolder.amnesty.nl