Rouw, een land waar je de weg niet kent….

Rouw, een land waar je de weg niet kent….
Met dit thema organiseert de stichting ‘Verliezen Verwerken’ Flevoland de 14e provinciale Ontmoetingsdag.

Spreekster op deze dag is mevrouw Henriette Doosje uit Zwolle.
Henriette Doosje is rouwdeskundige, maatschappelijk werkende en hbo pedagogiekdocent. Sinds 2004 begeleidt zij mensen in haar praktijk te Zwolle. Tevens geeft ze trainingen en opleiding aan professionals in zorg, onderwijs en welzijn.
Aan de hand van diverse praktijkverhalen vertelt Henriette overrouw en de impact van rouw in het leven. ‘Rouw is de achterkant van de liefde’. Mede vanuit eigen rouwervaring is dit de basis geworden van waaruit zij mensen ondersteunt in hun proces. Als er ruimte mag zijn voor rouw, komt er weer ruimte voor het leven en de liefde….. Een ieder die verdriet heeft en rouwt om wie er niet meer is wordt van harte uitgenodigd om deze dag met ons mee te maken. Je mist je partner, je ouders, je kind, broer of zus of een goede vriend(in)? Je zoekt met moeite je weg, je wilt graag je verhaal kunnen delen met lotgenoten, maar ook handvatten krijgen om weer verder te kunnen? Kom naar deze lotgenotendag! ’s Middags zijn er diverse workshops en de live muziek wordt verzorgd door Jurjen Vulperhorst op piano.

Aanmelden is noodzakelijk i.v.m. de lunch, wie zich aanmeldt krijgt het programma thuisgestuurd.

Plaats: centrum ‘De Hoeksteen’ in Swifterbant
Datum: 29 november 2014
Tijden: van 10.00-15.30 uur (v.a. half tien ontvangst met koffie/thee)
Kosten: € 15,– incl. lunch (mag geen bezwaar zijn om te komen!)

Info en aanmelden (graag t/m 24 nov.!!!) bij:
Coby Bijlsma 0527-274368
Brenda Bisschop 0321-323017
Willy van Dijkhuizen 0320-255896
Hetty de Bondt 036-8483108
www.verliezenverwerkenflevoland.nl